Успехи в Общинското първенство по тенис на маса

Първо място в Общинското първенство по тенис на маса заеха юношите 8-10 клас от ГПЧЕ „Йордан Радичков”. Състезанието се проведе на 11.12.2014 г. във видинската спортна зала „Фестивална”.
Участваха 7 отбора в 2 групи. Английската гимназия спечели убедително срещу СОУ „Св.св. Кирил и Методий” и ПГ „Проф. д-р Асен Златаров” и се класира за финала срещу ОУ „Софроний Врачански”. Победихме с 4:1 срещи.
Отборът на победителите бе в състав:

1. Наско Димитров – 10Б кл.
  2. Виктор Райков – 10В кл.
  3. Александър Драганов – 10Б кл.
  4. Радостин Бушев – 9Б кл.

Девойките от ГПЧЕ „Йордан Радичков” заеха второ място в общинския турнир по тенис на маса във възрастова група 8-10 клас. В оспорвано съревнование между 4 отбора нашите момичета победиха отбора на ПГ „Михалаки Георгиев” с 4:1 и се класираха за финала. След равенството 3:3 срещи, в петия гейм на решаващата четвърта среща, загубихме с 4:3 срещу СОУ „Цар Симеон Велики”. Отборът ни бе в състав: