CONNECTING CLASSROOMS

 

Цели на проекта

  • Запознаване и развитие на интерес през целия живот към други европейски и неевропейски държави и култури.
  • Възможност за общуване и изразяване на мнение независимо от географските, културните и езиковите препятствия.
  • Развитие на чувство у учениците за “собственост” върху проекта и право на глас в неговото осъществяване.
  • Придаване на международно измерение на училищната програма в подготовка на младите хора като “граждани на целия свят” – информирани, загрижени и разбиращи приликите и различията в живота на младите хора в други държави.

ТЕМИ 2010-2012

  • Кои сме ние?
  • Какво мога да ти подаря?
  • Какво искам да знам за теб?
  • Кои са моите национални спортове?
  • Как да направя песен?
  • Как да направя филм?
  • Как да съставим урок?

УЧЕБНА ПРОГРАМА: информационни технологии, английски език, изобразително изкуство, музика, география, история, обществени науки, природни науки, физическо възпитание.

КОМУНИКАЦИЯ: eTwinning/TwinSpace, Microsoft Live Edu

Дейности по проект “Connecting classrooms” 

Последни публикации

СТАРТИРА ЗАПИСВАНЕТО НА УЧЕНИЦИТЕ В VІІІ КЛАС НА ПЪРВО КЛАСИРАНЕ

Място на записване: етаж 1, зала „Евроклуб“

График и работно време на комисията за записване на учениците за трите етапа на класиране:

Работното време на комисията е от 8:00 часа до 17:00 часа без прекъсване в делничните дни при следния график:

Първо класиране

За периода 12 – 16 юли 2019 г.

12.07.2019 г. от 8:00 ч. до 12:30 ч. 12.07.2019 г. от 12:30 ч. до 17:00 ч.
Ваня Симеонова Сашка Гергова
Гергана Герасимова Вержиния Василева
Елена Матеева Иванка Цветкова
15.07.2019 г. от 8:00 ч. до 12:30 ч. 15.07.2019 г. от 12:30 ч. до 17:00 ч.
Вержиния Василева Ваня Симеонова
Атанас Ничев Петър Петров
Елена Матеева
16.07.2019 г. от 8:00 ч. до 12:30 ч. 16.07.2019 г. от 12:30 ч. до 17:00 ч.
Ваня Симеонова Елена Матеева
Вержиния Василева Валентина Йорданова

Второ класиране

 За периода 19 – 22 юли 2019 г.

19.07.2019 г. от 8:00 ч. до 12:30 ч. 19.07.2019 г. от 12:30 ч. до 17:00 ч.
Наталия Василева Красимира Аристотелова
22.07.2019 г. от 8:00 ч. до 12:30 ч. 22.07.2019 г. от 12:30 ч. до 17:00 ч.
Кристина Божидарова Петър Петров

Трето класиране

За периода 31 юли 2019 г.

31.07.2019 г. от 8:00 ч. до 12:30 ч. 31.07.2019 г. от 12:30 ч. до 17:00 ч.
Валентина Йорданова Таня Миланова
  1. Списък на учебниците за учебната 2019-2020 година Вашият коментар
  2. Изключителен успех на лекоатлетите на ГПЧЕ „Йордан Радичков“ Вашият коментар
  3. НА ДОБЪР ЧАС, ВИПУСК 2019! Вашият коментар
  4. ТРЕТО МЯСТО НА НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК „ЛИНГВИСТИЧНО КЕНГУРУ“ Вашият коментар
  5. Връчване на дипломите на ВИПУСК 2019 Вашият коментар
  6. Първата национална награда за стихотворение на БОГ Е ЛЮБОВ грабна Габриела Атанасова Ничева от XIА клас в ГПЧЕ „Йордан Радичков“ Вашият коментар
  7. Конкурс за есе на тема „Съдът през моите очи“ Вашият коментар
  8. Конкурс на ВСС за есе на тема: „Откровено за съдебната власт“ Вашият коментар
  9. Комедия от грешки Вашият коментар