TED – Polatly College

TEDPolatly College, Анкара

Участие от 24 до 30 май 2008г. в младежки, балкански фестивал „Гордион”. С подготовка и упоритост учениците от Гимназията ни се представиха не само като добри танцьори, но и много креативни в екипните международни дейности. Поканата бе отправена към г-жа Валя Александрова, работеща в множество теми, насърчаващи сътрудничеството и общуването между младите хора на съседните ни държави.

Последни публикации

Празнични награди в ГПЧЕ „Йордан Радичков“ – Видин

Днес, 15.12.2021г., на празнична церемония до елхата в ГПЧЕ „Й. Радичков“ – Видин директорът г-н Любомир Георгиев награди участниците в Радичкови дни – 2021г. Той произнесе кратка, но вълнуваща реч по случай отминалия в условията на ОРЕС празник на Гимназията, заявявайки, че патронът й продължава да служи за извор на вдъхновение за житейските и творческите изяви на нашите ученици, доказателство за което са техните поредни успехи на различни конкурси и създадени самобитни художествени произведения. За конкурса в жанровете на стихотворението, разказа, есето и рисунката тази година бе зададен цитатът от Радичковото творчество „Всеки един строи кораба на своя живот и сам по себе си светът е една огромна корабостроителница“. На всички участници бяха връчени грамоти, а на класиралите се на призовите места в различните категории – и ваучери за книги на стойност между 15 и 25 лева.

Пожелаваме здраве, нови успехи и весели празници на всички наградени!

 Класиране в конкурса на Радичкови дни – 2021г.

 Категория стихотворение:

Чудомир Красимиров Чортанов – 12.Г клас – I място

Беатрис Бориславова Сашкова – 12.Б клас – II място

Глория Петрова Маркова – 12.Б клас – III място

Тина Валентинова Тодорова – 10.А клас – III място

 Категория разказ:

Михаела Владимирова Михайлова – 10.А клас – I място

Чудомир Красимиров Чортанов – 12.Г клас – II място

 Категория есе:

Елена Антонова Петрова – 11 А.клас – I място

Ивана Антония Пламенова Крумова – 10.Б клас – I място

Александра Георгиева Георгиева – 9.А клас – II място

Зорница Захариева Асенова – 11.В клас – III място

Категория рисунка:

Александра Валентинова Любенова – 10.Б клас – I място

Александра Георгиева Георгиева – 9.А клас -II място

Далия Петрова Николова- 9.Б клас – III място

 Грамоти за участие:

Тея Ивайлова Тошева – 10.А клас

Гергана Веселинова Крушарска – 11.А клас

Десислава Олегова Маринова – 12.В клас

Светлозара Галинова Златанова – 10.Б клас

Александра Зоран Петкович – 12.Г клас

Цветомир Марианов Димитров – 11.А клас

Светлина Йосифова Цветанова – 12.Б клас

Ивайла Галинова Иванова – 10.Б клас

Стефън Иво Иванов – 12.Г клас

Елица Ивайлова Перова – 9.Б клас

  1. Списък на учениците, одобрени за участие в обучителни дейности по проект „Срещу насилието и дискриминацията“ на програма Еразъм+ Вашият коментар
  2. За пръв път в историята на гимназията четирикратен стипендиант на Американската фондация за България за постижения в областта на чуждите езици Вашият коментар
  3. Стипендии на Американската фондация за България за постижения в областта на чуждите езици Вашият коментар
  4. Заповед ОРЕС Вашият коментар
  5. Свободно място в VIIIв клас Вашият коментар
  6. От 21.10.2021г. обучението ще се провежда в електронна среда от разстояние Вашият коментар
  7. Европейски ден на езиците в ГПЧЕ Вашият коментар
  8. Конкурс за авторски творби Вашият коментар
  9. Ротационен принцип на обучение за периода 11-24.10.2021г. Вашият коментар