Футболни шампиони на Видин

Футболният тим на ГПЧЕ ”Йордан Радичков” стана общински шампион на Видин при юношите 8-10 клас. Възпитаниците на Олег Панчев победиха убедително на финала отбора на ПМГ ”Екзарх Антим І” с 5-2. Първото полувреме завърши при резултат 2-0 за ГПЧЕ след попадения на Ивайло Митев и Божидар Параскевов. Момчетата на Олег Панчев пропуснаха и дузпа, с което можеха да направят резултата класически. Много силно се представи и стражът Калоян Кръстев, който на няколко пъти се намеси адекватно и запази вратата си „суха”.
След почивката „английската” атака нямаше спиране и набързо паднаха още три попадения в мрежата на „математиците”. Борислав Борисов вкара ранен гол, в Божидар Параскевов оформи своя хеттрик с два нови гола в 50-та и 59-та минута. За отбора на ПМГ "Екзарх Антим І” в мача се разписаха Божидар Викторов и Алекс Асенов.
Призьорите в общинската надпревара бяха наградени с купи и грамоти от Иво Марков – председател на Областния съвет на БФС във Видин.Футболен отбор юноши

Отборът на шампионите: №1 Калоян Кръстев, №2 Момчил Димитров, №4 Марио Младенов, №6 Тони Иванов, №7 Борислав Борисов, №8 Божидар Параскевов, №9 Мартин Костов, №10 Божидар Живков, №11 Даниел Йорданов, №12 Ивайло Митев, №13 Калоян Тошев, №5 Ивайло Плашков, №16 Георги Койчев, №17 Алекс Николов.